אירועים

עיקר פעילות ה - Xpark בימי השבוע מוקדשת לתחום האירועים הקבוצתיים.
תמהיל המתקנים והפעילויות המגוון ביותר בשילוב עם המדריכים הטובים בתחומם, מאפשר לנו לתת לכם להיות חלק מאירועים מגוונים שטעמם יישאר עמכם לאורך זמן.

ימי הולדת

חוויה בלתי נשכחת המתאימה "כמעט" לכל גיל, לכל גודל קבוצה ולכל עונות השנה.
האירוע שיישאר עימכם הרבה מעבר ליום הפעילות עצמו ושיובל על ידינו באופן מלא וללא צורך "בכאב ראש" מצידכם. אנו נתכנן, נוביל, נדריך, נפקח ונשרת את כל צרכיהם של החוגגים מרגע הגעתכם אלינו ועד פינוי השולחנות בתום המנה האחרונה שתוגש על ידינו.

בכל זאת, מגיע לכם ולילדיכם חגיגה קצת אחרת...

הפעילות נמשכת כשעתיים ומומלצת לעריכה בימי שישי ושבת.
כל המלווים – כניסתכם חופשית וללא תשלום.

בר/בת מצווה

במתחם ה - xpark אנו "רק מציעים" את שירותינו לבוגרים הצעירים בדוגמת מגוון אטרקציות עם ניחוח אתגרי הן כפעילות פרט והן כפעילות קבוצתית/תחרותית המסתיימת בחגיגה אוכל ומוזיקה קיצבית.
מדריכינו המקצועיים יבנו עבורכם חבילת פעילות מלאה עפ"י דרישות התקציב שלכם ואופי הפעילות המועדף עליכם. ולכם גברים צעירים, לאחר הפעילות ב - X park, העלייה לתורה כבר תהיה עבורכם משחק ילדים...

כל המלווים – כניסתכם חופשית וללא תשלום.

מסיבות רווקים

אנחנו לא בטוחים מה התוכניות שלכם/ן לשעות הקטנות של הלילה, (למרות שיש לנו קשרים במקומות הנכונים), אבל אנחנו בטוחים שתגיעו לשם מלאי אדרנלין.

תנו לנו להוכיח לכם שאת החוויה הזאת ייקח לכם קצת זמן לשכוח כי צוות המדריכים המנוסה שלנו יודע בדיוק את רמת הציפיות הגבוהה שלכם מיום מיוחד זה.

לממשיכים לבלות, מומלץ להביא בגדי החלפה...

גיבוש צוותי עבודה

גיבוש צוותי עבודה הינה מומחיות שלנו.
מטרת הפעילות המרכזית היא לסייע לחברות וארגונים, ע"י תוכניות ייעודיות, לשפר את יכולות המנהיגות והגיבוש הצוותי, שהינם תנאי הכרחי לבניית ארגון מוביל.
צוות מדריכינו המנוסים ישלבו תיאוריות מובילות עם אתגרים פיסיים ואינטלקטואליים, שנבחרו בקפידה, בכדי לייצר חוויה לימודית מיוחדת.אנו עובדים בקפידה ובשיתוף עם כל לקוח לצורך התאמת תוכנית התפורה למידותיה, ליעדיה ולמטרותיה העסקיות של הקבוצה. כן...ותמיד יש את זה שדופק לכולם את המשימות...

ימי כיף לקבוצות ובתי ספר

אנו שמחים לבשר על תוכנית ימי הכיף הייחודיים שלנו, המותאמים לאופי הקבוצה, גודלה ומטרותיה.
מחויבותנו כלפיכם היא אחת - חוויה כייפית ולימודית כאחת יחד עם עמיתכם לספסל הלימודים או לשולחנות העבודה.

דרך אגב...

מחקרים הוכיחו שהאמיצים זוכים ליותר נקודות זכות מבני המין השני, ואנחנו מבטיחים לא לזקוף זאת הפעם לזכותנו...

סדנאות ניהול

היום למנהלים שלנו יש אפשרות ללמוד טכניקות ניהול ומנהיגות מבלי להסתכן בהירדמות מביכה מול מרצה מונוטוני.הצוותים המנוסים ביותר באימון משימות מנהיגות בשטח (Out Door Training), אוגדו למרכז פעילות אחד בכדאי לתכנן, לבנות ולהוציא לפועל את תוכנית האימון המתאימה ביותר לצרכי המנחה, כל זאת תוך שימוש בתמהיל המתקנים הגדול והמקצועי בישראל בנוסף למתקנים ניידים שתפקידם להשלים את חווית המשימות למגוונות ומורכבות יותר.

כמו כן, ניתן לקיים ארועים מתגלגלים בשילוב מתחמי פעילות סמוכים כגון : חוף הים , הר הכרמל , יער עופר וכיו"ב.

בקשה אחת לנו, מי שיהיה מנכ"ל מצליח שיזרוק לנו איזה עצם...
"החוויה הבלתי נשכחת שלכם היא עלינו"
אירועים
אקס פארק - פארק האתגר והחוויה של ישראל מתחם מרכז הקונגרסים, חיפה
טלפון: 1599524400 | dbeery70@gmail.com